December 12th, 11:58 pm

... See MoreSee Less

December 12th, 12:46 pm

... See MoreSee Less

December 12th, 12:42 pm

Kerinčio balso primadona Birutė Dambrauskaitė kviečia į jau tradiciniu tapusį kalėdinį koncertą naktiniame klube SOHO. Vienas jaukiausių metuose vakarų klube, kuomet su artimiausiais žmonėmis norisi dalintis šiluma bei gerumu, padėkoti tiems, kurie buvo kartu, nepamiršo, mylėjo.

Christmas Queens | SOHO LIVE - Birutė DambrauskaitėDec 25, 10:00pmSOHO CLUBKerinčio balso primadona Birutė Dambrauskaitė kviečia į jau tradiciniu tapusį kalėdinį koncertą naktiniame klube SOHO. Vienas jaukiausių metuose vakarų klube, kuomet su artimiausiais žmonėmis norisi dalintis šiluma bei gerumu, padėkoti tiems, kurie buvo kartu, nepamiršo, mylėjo.

Nors už lango spaudžia šaltukas, šilumos šį vakarą tikrai netruks - pasakoti nuoširdžią istoriją SOHO klube susirinkusiems šventinį vakarą scenos rože tituluojamai atlikėjai padės klubo rezidentas DJ Sonare. Klausytojų lauks nostalgiškosios bosanovos bei rusiško romanso atvertos sielos bedugnės.

Muzika:

SOHO LIVE - Birutė Dambrauskaitė

» DJ Sonare (SOHO CLUB)
» house / progressive house / pop house
____________________________

Daugiau informacijos - www.sohoclub.lt | info@sohoclub.lt
* po 04:00 - NEMOKAMAI Durys - 22:00 | Face Control

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Įėjimo kaina / Entrance Fee:

22:00-01:00 3 €
01:00-04:00 5 €
04:00-07:00 Free

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Apie geriausias akcijas bei pasiūlymus galiojančias klube sužinokite pirmieji. Ypatingi lojalumo pasiūlymai, specialios akcijos ir kita. Ir tai ne vienintelis privalumas išmaniųjų turėtojams - app.sohoclub.lt/
... See MoreSee Less

Christmas Queens | SOHO LIVE - Birutė Dambrauskaitė

December 9th, 1:40 pm

... See MoreSee Less

December 9th, 1:38 pm

... See MoreSee Less

Image attachment

December 9th, 1:32 pm

... See MoreSee Less

December 8th, 6:36 pm

Apie valandą kiek po pirmos prie pulto stos ir šiek tiek techno bei musique géniale garsais dalinsis DJ Katamaran. Po šiuo pseudonimu slapstosi - Lukas Malinauskas, kino ir teatro aktorius, roko grupės McLoud lyderis. Pakvietimu į SOHO CLUB pasirūpinti gali jau dabar. SMS kodas - LGL24. ... See MoreSee Less

Apie valandą kiek po pirmos prie pulto stos ir šiek tiek techno bei musique géniale garsais dalinsis DJ Katamaran. Po šiuo pseudonimu slapstosi - Lukas Malinauskas, kino ir teatro aktorius, roko grupės McLoud lyderis. Pakvietimu į SOHO CLUB pasirūpinti gali jau dabar. SMS kodas - LGL24.

December 7th, 6:18 pm

@house.of.kulkidz atveria duris į savo drabužinę ir jau šį penktadienį tikisi visus jus sutikti ir pasitikti vakarėlyje! Gimtadienio proga LGL dovanoja nemokamą įėjimą, tam tereikia išsiųsti SMS žinutę su tekstu LGL24 trumpuoju SOHO CLUB numeriu +370 699 19092 #ClubKids #LGL24 ... See MoreSee Less

house.of.kulkidz

December 6th, 10:47 am

90-ieji. New York'as. Klubus valdo spalvotas ir šokiruojantis jaunimas - save vadinantis „Club Kids“. Tai buvo klubų aukso amžius šiame mieste, kuris vėliau darė įtaką madai, muzikai, filmams ir net paskatino didžiuosius pasaulio miestus - megapolius sekti spalvotais jo pėdsakais.

12/08 Gim LGL tadie 24 nis
SOHO LIVE - @house.of.kulkidz
... See MoreSee Less

90-ieji. New Yorkas. Klubus valdo spalvotas ir šokiruojantis jaunimas - save vadinantis „Club Kids“. Tai buvo klubų aukso amžius šiame mieste, kuris vėliau darė įtaką madai, muzikai, filmams ir net paskatino didžiuosius pasaulio miestus - megapolius sekti spalvotais jo pėdsakais.

12/08 Gim LGL tadie 24 nis
SOHO LIVE - @house.of.kulkidz
Load more