Klubas dirba Penktadienio ir Šeštadienio naktimis 22:00 – 07:00

Įėjimo kainos:

22:00-01:00 3 EUR; 01:00-04:00 5 EUR; 04:00-07:00 nemokamai.
*kainos gali skirtis specialiu bei LIVE renginių metu
*pasinaudokite SOHO SMS paslaugomis ir gaukite pakvietimus
*į klubą įleidžiami asmenys sulaukę 18 metų

Mes Didžiuojamės

Mes didžiuojamės galėdami vadintis populiariausiu nuo 2007 m. gėju klubu Lietuvoje! SOHO visada pribloškia savo ištikimą publiką puikiu aptaranvimu, geriausiais vakarėliais ir novatorišku požiūriu, įvairiais tiek vietiniu tiek užsienio žvaigždžių LIVE pasirodymais. Besikeičiantys didžėjai džiugina kiekvieną lankytoją savo Pop / Dance / House muzika iki aušros.

Jūsų Šansas

SOHO – tai Jūsų šansas praleisti naktį su vietine bohemos gėjų visuomene, seksualiausiais vaikinais, pašėlusiomis panelėmis ir stilingiausiais hipsteriais Lietuvoje.  Čia laukiamos visos LGBTQ raidės ir visos vaivorykštės spalvos!

Jaukus Klubas

Mūsų jaukus gėjų klubas su malonia, saugia ir draugiška atmosfera, geru aptarnavimu, puikiu personalu, gerais baro pasiūlymais ir draugiškomis kainomis pasirūpins  Jumis ir Jūsų draugais.

Visų maloniai laukiame apsilankant pas mus ir kartu gerai praleisti laiką.

Baltic Pride 2019 APP
ANDROID APPLE
Vakarėlių ciklas „TAŠKAS“ šį savaitgalį startuos sostinės gėjų klube
Jau šį penktadienį, spalio 5 dieną, viename ryškiausių sostinės naktinių klubų – populiariausiame Vilniaus gėjų klube „Soho“ duris atveria naujas vakarėlių ciklas „TAŠKAS“, skirtas išskirtinai House ir Tech House muzikos gerbėjams. Pasak renginio organizatorių, „TAŠKAS“ ketina apjungti geriausius šio žanro atstovus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Pirmojo „TAŠKAS“ vakarėlio svečiai šią
Sostinės naktinis klubas vasaros sezoną pasitiks su „Drag“ karalienės Miss Plastica pasirodymu (interviu)
Šį penktadienį, jau 11-ąjį vasaros sezoną Vilniaus naktinis klubas „Soho“ ketina sutikti su įspūdingu drag karalienės Miss Plastica pasirodymu. Prieš pat savo debiutą sostinės LGBT scenoje, Miss Plastica arba kitaip – jau kurį laiką Briuselyje gyvenantis lietuvis šokėjas Povilas Bastys, sutiko atsakyti į keletą klausimų. Povilai, kaip tam, kuris niekada nėra matęs drag pasirodymo, paaiškintum, kas tai yra? Jeigu
SOHO SCENA

Mūsų Svečiai

X