Naujienos

COVID-19

PRANEŠIMAS

SOHO klubas nepertraukiamai dirbo 13 metų, tačiau dėl Kovo 12 d. LR Vyriausybės priimtų sprendimų, susijusių su COVID-19 viruso stabdymu, nusprendėme laikinai užverti duris.

Bet kuriuo atveju, norėtume visgi atkreipti dėmesį į tai, jog neatsakingai formuluodami teiginius viešojoje erdvėje, valdžios atstovai paliko vietos nustatytų draudimų interpretacijai tarp laisvalaikio vietų mieste.

Galėtume atsisakyti naktinio klubo veikimo principo, palikdami tik barą (kas nebepatektų po draudimu) ir tokiu būdu išlikti daugeliui iš mūsų tapusią nuolatinio susibūrimo vieta, kuri veikia net ir visuotinio karantino kontekste, tačiau esame sąmoningi ir LR Vyriausybės ir Vilniaus miesto savivaldybės sprendimus priimame kaip pilietinę pareigą – mums yra svarbi mūsų lankytojų, personalo ir jų artimųjų sveikata.

Visus papildomai apie klubo administracijos priimtą sprendimą informuosime SMS žinute, tokiu pat būdų visus informuosime ir apie tolimesnius pasikeitimus bei klubo atidarymo datą. Norėdami gauti naujausią informaciją, siųskite SMS žinutę su tekstu “SOHO ATIDARYMAS” numeriu +37069919092.

SOHO klubo Administracija.

Similar Posts