Monique koncertas Soho klube

Moniqué prieš koncertą gėjų klube: „Būdama scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis”

Moniqué prieš koncertą gėjų klube: „Būdama scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis"

    Kai esu scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis, noriu, kad jie mane matytų ir mane pajustų.“ – prisipažįsta įspūdingo tembro dainininkė Moniqué, paklausta, ar koncerto metu stebi susirinkusios publikos reakciją į jos dainas. O nereaguoti į Moniqué, atrodo, tiesiog neįmanoma.

Vos dvidešimties metų mergina puikiai žino, ką reikia daryti, kad ne tik sudomintum klausytoją, bet ir išlaikytum jo dėmesį – prieš dvejus metus muzikinį projektą „X faktorius“ laimėjusi Monika Pundziūtė tapo išskirtine mėlynplauke Moniqué, kuri keitėsi  su kiekviena daina. Dabar ji – ugninga raudonplaukė, drąsiai kelianti koją į nepažintą teritoriją – jau šį penktadienį Moniqué debiutuos pagrindiniu LGBT traukos centru tapusiame naktiniame klube.

„Šis penktadienis bus tikrai ypatingas –  „Soho” klube dar neteko pasirodyti ir todėl koncerto laukiu net su didesniu nei įprasta jauduliu. Kodėl jaudinuosi? Juk nežinia, kokia publika susirinks, kaip žmonės priims naują mano muziką – elektronikos ir pop muzikos skambesį. Žodžiu, manau šį vakarą bus daug pirmų kartų mums visiems ten susirinkusiems.“ – juokiasi Moniqué.

„Visuomet koncertuojame gyvai. Nesvarbu, ar su grupe, ar tik su Mark Les. Tikiuosi ir publika prisijungs ir dainuos kartu – žinau, jog dalį koncerto dainų tikrai puikiai žinos. O kokios geros emocijos užplūsta, kai publika kartu dainuoja ne tik priedainį, bet ir kitas eilutes!

Vakarėliui paruošėme smagią, energingą programą – ten ir žinomiausios mano dainos, mūsų projekto „Mark Les and Moniqué “ kūriniai – šiek tiek pop, elektronikos prieskonių, lietuviškos ir angliškos dainos.” – pasirodymo „Soho“ klube detales atskleidžia dainininkė.

Paklausta, ar rūpi publikos elgesys jos pasirodymų metu – deja, vis dar netrūksta pavyzdžių, kai į koncertą susirinkę žmonės savo telefonu susidomi net labiau nei atlikėju ant scenos – Moniqué prisipažįsta, kad žmonių reakcija į jos muziką merginai labai svarbi.

„Kai esu scenoje, noriu matyti degančias klausytojų akis, noriu pajusti jų nuotaiką, bendrauti ir dalintis. Juk daugelis kūrinių – tai mūsų gyvenimo istorijos ir natūralu, kad klausytojų reakcija labai svarbi. Vyksta tarsi emocijų mainai: mes jiems – gerą nuotaiką, jie mums atgal – energijos užtaisą.” – atskleidžia dainų kūrėja ir dainininkė Moniqué.

Viename ryškiausių sostinės naktinių klubų „Soho“ Moniqué gyvo garso koncertas įvyks jau šį vakarą, gruodžio 1 d. Šokių aikštelę apšildys ir geriausią vakarėlį mieste padės sukurti house ir pop-house stiliaus ekspertas, klubo rezidentas DJ Prabanga.

15min.lt | Lrytas.lt | Zmones.lt | Delfi.lt | Gayline.lt

Similar Posts