Mūsų patneriai ir draugai

lgl-logo

Nacionalinė lesbiečių, gėjų, biseksualių ir transseksualių (LGBT*) asmenų teisių gynimo asociacija LGL – vienintelė išimtinai LGBT* bendruomenės interesams atstovaujanti nevyriausybinė organizacija Lietuvoje.

gayline-logo

<..>Tai ką gi būti „gėjumi“ reiškia? Tai daug daugiau nei susimetimas į krūvą su savo lyties atstovu. Būti gėjumi, reiškia tuo pat metu gyventi dviejuose pasauliuose: įprastame pasaulyje, kurį žino daugelis žmonių, ir homoseksualių žmonių pasaulyje, pilname talentingų, įdomių asmenybių… Būti gėjumi yra gyvenimo stilius, kupinas ir žavus savo papročiais, gyvenimo taisyklėmis ir netgi žodynu.<..>

baltic-pride-logo

Baltic Pride is a celebration gathering together LGBT* people and supporters from the Baltic States and across Europe.

demetra-logo

Asociacija „Demetra“  (pilnas pav. ŽIV ir AIDS paveiktų moterų bei jų artimųjų asociacija) yra nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija, nuo jos įkūrimo 2000 m. vykdanti advokacinę veiklą ir teikianti paslaugas pažeidžiamųjų grupių atstovams, nepaisant jų amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, tautybės, gyvenimo būdo ar socialinio statuso.

friendly-vilnius-logo

Friendly Vilnius is a project started by activist Romas Zabarauskas and City Councillor Mark Adam Harold.

The project grew from the LGBT Friendly Vilnius initiative which made the first LGBT Friendly map in 2012. At first the project was controversial, but the map was a great success, and since those days Vilnius has become more tolerant and friendly.