fbpx

Abejingų nepaliekanti Lolita Zero surengė koncertą sostinės gėjų klube

Šeštadienį sostinės klube „Soho“ vykusiame vakarėlyje susirinkusios stiliaus ikonos ir patys tikriausi mados džentelmenai atšventė ne tik įsimylėjėlių dieną, bet ir paminėjo tarptautinę prezervatyvo dieną kitaip – stilingai ir madingai. Viename ryškiausių sostinės klubų šį vakarą iškilo dvi šokių aikštelės, abejingų nepaliko ir „Soho Live“ pasirodymas.

Tarptautinė prezervatyvo diena švenčiama Valentino dienos išvakarėse. Jos siekis yra įdomiai ir kūrybiškai priminti apie saugesnį seksą ir prezervatyvo svarbą. Daugėjant lytiškai plintančių ligų visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, apsaugoti save ir savo partnerius tampa vis svarbiau.

Populiariausias Lietuvoje gėjų klubas „Soho“ prisijungė prie globalios kampanijos, kurią remia tarptautinis AIDS Sveikatos apsaugos fondas (AHF). Pasaulinę prezervatyvo dieną kasmet nuo 2009 metų AHF mini patraukliais renginiais – koncertais, madų šou, flashmobais, konkursais ir gatvės pasirodymais.

Renginį pradėjo profesionalūs stilistai ir kūno meno – kitaip body-art (angl.) dailininkai. „Soho Live“ pasirodymą apšildė vieni ryškiausių projekto „X Faktorius“ dalyvių – Deividas Valma ir Algirdas Daumantas Ciūnys. Koncertą sudrebino abejingų nepaliekanti Lolita Zero.

Delfi.lt | Gayline.lt | Lrytas.lt | 15min.lt | Alfa.lt | TV3.lt

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110