fbpx
Lolita Zero

Lolita Zero Valentino dieną kviečia švęsti ne tik saugiai, bet ir stilingai

Šv. Valentino dienos išvakarėse įprasta kalbėti ne tik apie meilę, santykius ir seksą, bet ir kasmet primenama nepamiršti to daryti saugiai bei atsakingai. Šeštadienį sostinės klube „Soho“ vyksiančiame vakarėlyje susirinkusios stiliaus ikonos ir patys tikriausi mados džentelmenai ketina švęsti ne tik įsimylėjėlių dieną, bet ir paminėti tarptautinę prezervatyvo dieną kitaip – stilingai ir madingai.

Jau tapo įprasta, jog prieš pat Valentino dieną, vasario 13 d., pasaulyje kasmet minima tarptautinė prezervatyvo diena. Populiariausias Lietuvoje gėjų klubas „Soho“ prisijungia prie globalios kampanijos, kurią remia tarptautinis AIDS Sveikatos apsaugos fondas (AHF). „Always in Fashion“ – šių metų šūkis, primenantis, kad prezervatyvai, kurių vakarėlio metu asociacijos „Demetra“ savanoriai ir Valentinas Saugulis klube ketina išdalinti 10 tūkstančių – visada madinga ir seksualu!

Tam pritaria ir abejingų nepaliekanti Lolita Zero – „Dievinu seksą. Tai vienas nuostabiausių dalykų pasaulyje. Nepaprastai džiaugiuosi, kad esame laisvi tai daryti su kuo norime.“ – prieš pat pasirodymą sostinės gėjų klube teigė į lietuviškąją muzikos sceną su trenksmu ir fejerverkus šaudančiais ragais įsiveržusi atlikėja. Pasak skandalingosios „Eurovizijos“ atrankos dalyvės, ši laisvė, kaip ir bet kuri kita, duota kartu su atsakomybe ir atkreipia dėmesį, jog nėra nieko seksualiau už atsakingą partnerį.

„Aš lipu į sceną tam, kad sudrebinčiau jūsų pasaulį. Aš myliu savo publiką. Tiesa, nemanau, kad labai svarbu tai, jog surengsiu pasirodymą gėjų klube. Aš koncertuoju ne seksualinei orientacijai, o žmonėms, kurie nori fantastiško reginio.“ – teigė pasirodymui „Eurovizijai“ Ukrainoje intensyviai besiruošianti atlikėja. Lolita Zero atskleidė, jog dalis kostiumų, dekoracijų ir techninės įrangos jau yra Kijeve.

Vasario 11-osios renginį „Soho“ klube pradės profesionalūs stilistai ir kūno meno – kitaip body-art (angl.) dailininkai, kurie svečių akivaizdoje tapys ant nuogų modelių kūnų. Klubinės mados ir stiliaus vakarėliu virsiančiame renginyje iškils dvi skirtingos šokių aikštelės su klube reziduojančiu DJ Prabanga ir DJ Gyvatnešiu, abejingų nepaliks ir „Soho Live“ pasirodymas. Laukiamiausią vakaro pasirodymą apšildys vieni ryškiausių projekto „X Faktorius“ dalyvių – Deividas Valma ir Algirdas Daumantas Ciūnys.

Alfa.lt | Lrytas.lt | Tv3.lt | Gayline.lt

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110