|

Realybės šou „Aš – Superhitas“ laimėtojo Silvestro koncertas sostinės klube „Soho“

Realybės šou „Aš – Superhitas“ laimėtojo Silvestro koncertas sostinės klube „Soho“

Populiaraus muzikinio realybės šou „Aš – Superhitas“ laimėtojas Silvestras surengė koncertą sostinės naktiniame klube „Soho“. Tai tarsi padėka visiems projekto dalyviams, draugams ir bičiuliams. Silvestro pasirodymą apšildė ir vakarėlio nuotaiką rūpinosi klubo rezidentas DJ Perfuro.

Prieš pat koncertą Silvestras nekantravo susipažinti ir pabendrauti su viso projekto metu jį palaikiusiais gerbėjais. Prieš koncertą vykusioje tiesioginėje „Facebook Live“ transliacijoje atlikėjas ne tik pakvietė kartu pasidžiaugti pergale ir susitikti populiariausiame sostinės LGBT klube, bet ir atsakė į daugelį gerbėjų klausimų.

Penktadienį „Soho“ klube vykusiame koncerte susirinkę Silvestro gerbėjai turėjo galimybę gyvai išvysti ir išgirsti, ko projekto laimėtojas išmoko daugiau nei du mėnesius dirbdamas su muzikos profesionalais ir kiekvieną savaitgalį ant scenos dainuodamas gyvai tiesioginio eterio metu.

Silvestras atliko tas dainas, kurias „užsiaugino“ ir kurių mokėsi projekto metu ir žinoma, išbandė ant scenos televezijos projekto metu. Niekam ne paslaptis, kad Silvestro muzikinis idealas – Troye Sivan, o jo daina „Youth“ tapo ne tik atlikėjo pergalės, bet ir koncerto finaline daina.

Kalbėdamas apie ateities planus, Silvestras užsiminė, jog vasarą planuoja praleisti Lietuvoje – pristatyti naujas dainas ir vaizdo klipus, daugiau kurti ir kuo daugiau koncertuoti. O svarbiausia – savo muzika atsidėkoti visiems žmonėms, kurie projekte jį atrado ir pamilo.

TV3.lt | Lrytas.lt | 15min.lt | Kauno.Diena.lt

Similar Posts