fbpx
Jurijus Veklenko

Koncerto sostinės gėjų klube išvakarėse – atviras Jurijaus Veklenko interviu

Paskutinėmis dienomis spaudoje dažnai minimas atlikėjas Jurijus Veklenko šiandien verčia naują karjeros lapą ir jau kovo 10 d. ketina surengti savo debiutinį solo pasirodymą populiariausiame sostinės gėjų klube „Soho“. Jurijus kaip niekad atviras – kalbėsimės apie jo sprendimą palikti vaikinų grupę, klijuojamas etiketes ir jo solo debiutą būtent gėjų klube.

Tikriausiai dažnas jūsų pavardę pastaruoju metu girdėjo kalbėdamas apie Lolitos Zero pasirodymą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje…

Na, tai tikrai jau ne naujiena, jog kartu su nuostabiąja Lolita Zero – arba Gyčiu Ivanausku – dainuoju ir aš. Pradžioje atrodė kiek keistokai ir tikrai neįprastai, bet po kelių pasirodymų tai lyg ir pasiteisino, nes tai pasirodymo dalis ir į tai žiūriu, kaip į dar vieną pliusą, kurį galiu užsidėti, kaupdamas sceninę patirtį.

Ne vienas jus atpažįsta ir kaip rokenrolo stiliaus muzikos grupės „Rollikai“ narį. Kodėl iširo grupė? Nebepasidalinote dėmesiu ir šlove?

 „Rollikai“  buvo dar vienas žingsnis link mano pagrindinio tikslo – solo karjeros. Žinoma, kaip ir visur, buvo pykčių ir džiaugsmų, bet svarbiausia, kad dainuodamas toje grupėje pasisėmiau daug sceninės patirties, už kurią esu be galo dėkingas. Skirtingais keliais pasukome, nes kiekvienas turėjom skirtingą viziją jau nuo pat pradžių. Nė vienas iš mūsų nesijautė geresnis ar pranašesnis už kitus, visi buvome lygūs scenos partneriai.

Ar sunku pereiti nuo pritariančio dainininko ar vieno iš grupės narių iki scenos lyderio? Juk nebėra už ko pasislėpti…        

O slėptis aš ir nebenoriu – būti dėmesio centre subrendau fiziškai ir emociškai! Kad ir kaip gaila, bet didžioji žmonių dalis yra linkusi kritikuoti ir nepalaikyti, kai darai kažką kitaip ar pradedi neturėdamas nieko, o tik kažko pasiekus žmonės pradeda į tave žiūrėti kitaip. Tad aš esu pasiruošęs atlaikyti visas neigiamas emocijas ir įrodyti, kas aš esu savo darbais, o ne žodžiais.

Tad koks tuomet atlikėjas yra Jurijus Veklenko?

 Aš labiausiai nenoriu būti lyginamas su kažkuo. Mano naujos dainos linksta link elektroninio skambesio su šiokiu tokiu pop prieskoniu. Į dainas aš sudedu save, ypač į tekstus, nes juos rašau pats ir kartais prie jų sėdžiu net savaitėmis.. Mano dainos yra ir bus biografinės, nes tik taip aš noriu pateikti savo dainas pasauliui.

Jūs įspūdingai atrodote scenoje. Kaip rūpinatės savimi?

 Na susikurti gerą sceninį įvaizdį yra labai svarbu! Juk tu stovi prieš šimtus žmonių tad privalai gerai atrodyti! Tačiau manęs tikrai niekada nepamatysite besivadovaujant šių dienų madų tendencijomis, nes aš rengiuosi taip, kaip aš noriu ir kaip man pačiam nuoširdžiai gražu. O save prisižiūriu sportuodamas ir aktyviai leisdamas laiką, nes kad ir kaip keistai nuskambės esu IT specialistas ir visą dieną sėdžiu prie stalo, tad daug judėti man privalu!

Dažnu atveju, kai jaunas išvaizdus žavus atlikėjas nusprendžia pasirodyti gėjų klube, atsiranda bent vienas komentaras apie jo paties seksualinę orientaciją…

Aš manau, kad tai yra kiekvieno žmogaus pasirinkimo teisė ir jei žmogus nori viešai tai paskelbti pasauliui kas turi teisę tai uždrausti? O gyvenime aš viską darau ne dėl kitų, o dėl savęs. Jei mes visi galvosime, ką apie mus galvoja kiti, liksime gyventi nustatytuose rėmuose, iš kurių niekada neišlįsime.

„Soho“ scenoje jūs jau esate pasirodęs su grupe, šį penktadienį jūsų laukia solo debiutas. Kankina jaudulys?

 Aš tikrai labai jaudinuosi! Neįsivaizduoju, ar žmonėms patiks tai, ką jiems parengiau, tačiau žinau, kad ant scenos lipsiu užtikrintai ir atiduosiu visą save. Tokį aš save regėjau seniai, tačiau viską išpildyti pavyko tik dabar.

Renginio organizatoriai šį kartą itin paslaptingi. „Soho Live“ pasirodymo metu su jumis scenoje išvysime paslaptingą svečią. Ar galite duoti bent vieną užuominą, kas tai bus?

Pasakysiu tik tiek – ji mėgsta statyti visiems ragus! Visiems pažadu nuostabų vakarą ir daug neišdildomų įspūdžių!

Tarptautinės moters dienos proga, populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“ kovo 10 d., penktadienį, įvyks gyvo garso „Soho Live“ koncertas, kurio metu scenoje pasirodys Jurijus Veklenko ir paslaptingasis vakaro svečias. Šokių aikštelę kaitins klubo rezidentas DJ Perfuro. Daugiau informacijos: sohoclub.lt

Lrytas.lt | TV3.lt | Gayline.lt

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110