fbpx

SOHO B-Day 10th Anniversary | SOHO LIVE - Džordana Butkutė

Data, kuri jau įeina į istorija ar net tikrų tikriausią vakarėlių enciklopediją – balandžio 1-oji, kurią švęsime SOHO B-Day 10th Anniversary! Dešimt metų – ne juokai! Šis vakaras – tai didelis AČIŪ visiems SOHO lankytojams, draugams, bičiuliams, kolegoms, partneriams ir bendraminčiams! Klubo gimtadienyje laukiame visų Jūsų – juk visuomet gera grįžti namo!

Galime pasidžiaugti, jog be jokių pertraukų veikiančiame ir nuo pat 2007-ųjų metus skaičiuojančiame populiariausiame sostinės LGBT+ klube per visus dešimt metų surengta įspūdingas skaičius išskirtinių vakarėlių, žymiausių šalies atlikėjų gyvo garso koncertų, karščiausių pop scenos grupių pasirodymų, kino vakarų, diskusijų, spektaklių ar net parodų.

Prieš pristatydami šio vakaro viešnią, galėtume pradėti nuo to, jog jokia kita atlikėja nestovi ant to paties pakylos laiptelio kaip ji – ryškiausia visų laikų lietuviškos POP scenos legenda. „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“, „Dėl tavęs“ – šių Džordanos Butkutės dainų priedainius mintinai moka kone kiekvienas. Šį vakarą jie skambės taip, kaip dainuodavome juos kadais.

Tik šį vakarą, tik SOHO klube Džordana Butkutė pasirodys su sena savo koncertine programa. Užpūsti klubo gimtadienio torto žvakutes padės ir dvejose šokių aikštelėse savo kompaktines plokšteles suksiantys didžėjai. Šventiniams pasirodymams ruošiasi klubo rezidentai DJ Sonare ir DJ Perfuro. Antroje salėje siaus DJ Gyvatnešis ir Girls on Girls duetas.

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 108