fbpx

Lapkričio 29-oji naktis SOHO klube prasidės kiek neįprastai

Lapkričio 29-oji naktis „Soho“ klube prasidės kiek neįprastai. Blocks. We all connected – tai akistata su šešiais jausmais, kuriuos įkūnys šeši skirtingi atlikėjai. Jauna ir perspektyvi performanso meno kūrėja Gintarė Balčiūtė šį vakarą kviečia į gyvą pasirodymą, kuriame sutiksite pyktį, pavydą, menkumą, džiaugsmą, dėkingumą ir viską apimančią meilę.

Performaso autorė ketina suteikti galimybę šiuos jausmus pamatyti iš šono, pažvelgti į akis ir išgirsti intymų jų pokalbį su tavimi. Renginio vakarą „Soho“ klubas duris atvers įprastu laiku. Performanso pradžia 23:30 val. Muzikine atmosfera renginio metu ir po pasirodymo rūpinsis klube retas, tačiau itin laukiamas svečias – DJ Gyvatnešis.

„Visi mes žmonės, kasdieną susiduriantys su ivairiausiais jausmais, visi jie jungiasi tarpusavyje, visi jie mums išgyventi ir patirti. Dalį jų mes suvaldome, kitus – užblokuojame ar tiesiog bijome parodyti“, – apie performanso koncepciją mįslingai užsiminė pati autorė.

Pasirodymo metu džiaugsmą įkūnys Justina Šimkonytė, menkumu virs Dalius Voroneckas, meilės žodžiais kalbės rašytojas, slam poezijos kūrėjas Marius Povilas Elijas Martynenko, pavydą, pyktį ir dėkingumą atskleis Saulius Ambrozaitis, Aurelijus Pocius ir Morta Narkauskaitė.

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110