fbpx
Eurovizija Vilniaus gėjų klube SOHO

Pamatyk pirmas - SOHO CLUB ruošiasi „Eurovizijai“

Nors specialistų prognozės Lietuvai „Eurovizijoje“ ir nežada nieko gero, vienas ryškiausių sostinės klubų „Soho“ daug įspūdingų, spalvingų ir nepakartojamų akimirkų dovanojančią „Euroviziją“ kviečia stebėti bei savo favoritus palaikyti pagrindiniu LGBT traukos centru tapusiame sostinės naktiniame klube. Tarptautinis „Eurovizijos“ dainų konkursas šias dvi naktis tarsi persikels į Vilnių – bent taip žada renginio organizatoriai.

Prieš pat antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį paskelbtos „Soho“ apklausos duomenys rodo, jog dauguma „Fusedmarc“ pergalę ar bent galimybę patekti į finalą vertina neigiamai – daugiau nei 70% balsavusių mano, jog į finalą šiais metais nepateksime. Nors ir remiantis įvairių prognozių bei apklausų duomenimis grupės „Fusedmarc“ šansai ir labai kuklūs, realius rezultatus sužinosime tik šio ketvirtadienio vakare, kuriame su daina „Rain Of Revolution“ Eurovizijos scenoje ir didžiąjame „Soho“ ekrane Lietuvos atstovai pasirodys 17 numeriu.

 

„Eurovizijos“ fanai stebėti antrąjį pusfinalį ir finalą „Soho“ klube kviečiami nemokamai. Šeštadienį, baigus skaičiuoti balus, šventė tęsis linksmiausiame euroviziniame vakarėlyje su DJ Gyvatnešiu. Antroje salėje House muzikos variklius užkurti ketina DJ Perfuro. „Soho“ scenoje ne kartą koncertavo ryškiausi „Eurovizijos“ dalyviai Donatas Montvydas, Monika Linkytė. Abejingų nepaliko ir Vaidas Baumila bei Erica Jennings iš grupės SKAMP ir net konkurso laimėtojas Alexander Rybak bei Kurt Calleja iš Maltos, tad ir šį kartą siurprizų bus.

Stebėti kartu „Eurovizijos“ finalą „Soho“ klube kviečia lietuviškosios muzikos padangėje abejingų nepalikusi, ragais pasipuošusi ir arbūzus daužanti Lolita Zero. Eurovizijos finalą „Soho“ klube kartu stebėti ketina ir jau kartą mūsų šalies garbę Europoje atstovavęs Sasha Song, tad šį šeštadienį „Soho“ klube susirinkę „Eurovizijos“ gerbėjai gyvai išgirs ne tik „Never Felt Like This Before“, bet ir kitas atlikėjo dainas. Šiuo metu jau vyksta paruošiamieji darbai. Antrojo pusfinalio ir finalo metu klubas duris atvers 21 valalandą.

Lrytas.lt | Gayline.lt

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 108