fbpx

Vilniečiai „Euroviziją" stebėjo kartu su Sasha Song ir Lolita Zero (nuotraukos)

Šiais metais Kijeve vyksiantį tarptautinį dainų konkursą rodė bene kiekvienas LGBT klubas visoje Europoje, tad nieko keisto, jog Lietuvoje daug įspūdingų, spalvingų ir nepakartojamų akimirkų žadančią „Euroviziją“ ištikimiausi fanai stebėjo ir savo favoritus palaikė klube „Soho“.

Ukrainos sostinėje Kijeve vykęs 62-asis tarptautinis „Eurovizijos“ dainų konkursas tarsi persikelė į vieną ryškiausių sostinės naktinių klubų „Soho“. Pagrindiniu LGBT traukos centru tapusiame naktiniame klube šeštadienio vakarą vyko ne tik „Eurovizijos“ finalo peržiūra didžiąjame klubo ekrane – LGBT festivaliu įvardijama tarptautinė muzikos ir šokių šventė sužibėjo visomis vaivorykštės spalvomis.

SOHO scenoje ne kartą koncertavo ryškiausi „Eurovizijos“ dalyviai Donatas Montvydas, Monika Linkytė. Abejingų nepaliko ir Vaidas Baumila bei Erica Jennings iš grupės SKAMP ir net konkurso laimėtojas Alexander Rybak ar Kurt Calleja iš Maltos, tad ir šį kartą siurprizų buvo. „Eurovizijos“ finalą „Soho“ klube kartu stebėjo Sasha Song, tad šį vakarą susirinkę gyvai išgirdo ne tik „Never Felt Like This Before“, bet ir kitas atlikėjo dainas.

Laukiamiausia šio vakaro viešnia – abejingų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje nepalikusi, ragais pasipuošusi, arbūzus daužanti ir garsiai aukštakulniais kaukšinti ekstravagantiškoji raudonplaukė Lolita Zero! Baigus skaičiuoti balus, šventė tęsėsi linksmiausiame euroviziniame vakarėlyje su DJ Gyvatnešis. Antroje salėje House muzikos variklius užkūrė klubo rezidentas DJ Perfuro.

15min.lt | Alfa.lt | Gayline.lt | Zmones.lt

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110