Suomijai „Eurovizijoje“ atstovausianti atlikėja surengs koncertą Vilniaus gėjų klube

Suomijai „Eurovizijoje“ atstovausianti atlikėja surengs koncertą Vilniaus gėjų klube

Suomijos atstovė „Eurovizijoje“ Saara Aalto trečiadienio vakare išplatintame vaizdo įraše kreipėsi į gerbėjus mūsų šalyje ir prieš pat pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame nacionalinės atrankos finale pakvietė į vakarėlį sostinės naktiniame klube „Soho“.

Gal net kiek ir simboliška, jog „Soho“ kasmet tampa tikrų tikriausia „Eurovizijos“ ambasada Vilniuje, tad nacionalinės atrankos finalo išvakarėse vyksiantis vakarėlis ketina pradžiuginti ištikimiausius ir nekantriausius „Eurovizijos“ gerbėjus. Šiemet Suomijai atstovausianti dainininkė Saara Aalto Vilniaus klube pasirodys 1:30 val. nakties.

Populiariausio Lietuvoje gėjų klubo scenoje ne kartą yra koncertavę ryškiausi „Eurovizijos“ dalyviai, kurių tarpe ir Donatas Montvydas bei Europos dainų konkurse duetu pasirodę Vaidas Baumila ir Monika Linkytė, Dima Šavrovas (Sasha Song), stilingasis Beissoul, Erica Jennings, Kurt Calleja iš Maltos ar net Norvegijos atstovas Alexander Rybak.

Saara – populiarių Suomijos muzikos projektų „The Voice“ ir „Finland‘s Got Talent“ antrųjų vietų laimėtoja. Jos balsu prabilo ir suomiškoji princesė Ana viename populiariausių Walto Disney`aus animacinių filmų. Suomijos muzikos rinką Saara galutinai užkariavo himnui paveikumu prilygstančiu muzikiniu singlu „No Fear“.

2018 m. pavasarį išleidusi debiutinį tarptautinį albumą, Saara pasirodys 180 milijonų žmonių auditorijai – atstovaus Suomijai didžiausiame Europos dainų konkurse su kūriniu „Monsters“. Saara – unikali ir universali artistė, vienoje scenoje pasirodžiusi su muzikos legendomis Kylie Minogue, Andrea Bocelliu, Adamu Lambertu ir Jose Carrerasu.

Vilniaus gėjų klube šeštadienio vakarą susirinkę svečiai galės išgirsti gyvai ne tik „Monsters“ ar „No Fear“, bet ir kitas atlikėjos dainas. Šis pasirodymas yra dalis kiekvieną mėnesį klube vykstančios „Soho Live“ renginių serijos. Dar šį mėnesį „Soho“ klube koncertą ketina surengti ir vienas ryškiausių televizijos projekto „X Faktorius“ dalyvių Alen Chicco.

Lrytas.lt | Alfa.lt |

Similar Posts