fbpx
Nepatogus Kinas kviecia į festivalį

Nepatogus Kinas Goes Dancing

Spalio 14 d. 22:00

Su Nepatogus Kinas bilietu šį kartą ne tik į filmus, bet ir į šokius! Šeštadienis SOHO klube “Nepatogus Kinas Goes Dancing” vakarėlyje kartu ir puiki proga aptarti ką tik festivalio ekrane matytą, klausti, abejoti, pažinti ar įsikvėpti siūlančią kino juostą bei istoriją. Ar šis vakarėlis tavo?

Su filmų „Anhell 69“, „Paskutiniai metai tamsoje“ ir „Kokomo miestas“ bilietais šį šeštadienį (spalio 14 d.) įėjimas į SOHO nemokamas.

Spalio 13 d. 21 val. Anhell 69

Magiškas Kolumbijos realizmas, atveriantis queer bendruomenės tamsą ir grožį viename. Meilės laiškas prabėgusiam laikui, prarastai kartai, išėjusiems draugams.

Spalio 14 d. 18:00 val. Paskutiniai metai tamsoje

Kinijos didmiestyje pasislėpęs „Funky Town“ – paskutinis techno prieglobstis alternatyviam jaunimui. Prieš tamsą čia kovojama radikaliu atvirumu, tačiau saulė vis tiek turės patekėti.

Spalio 14 d. 20:30 val. Kokomo miestas

Tabu nepaisantys translyčių juodaodžių pasakojimai apie seksualinio darbo pavojus ir vyrus, kurie moka už seksą prieš grįžtami namo, pas savo žmonas. Tik suaugusiems. 

Pilną Festivalio Nepatogus Kinas programą rasite 👉 www.nepatoguskinas.lt

Nepatogus Kinas Goes Dancing 📅 Oct 14 Šeštadienį 22:00 👉 daugiau info

Ketvirtadienį, spalio 12-ąją, kino teatrų ir namų ekranuose įsižiebs festivalis „Nepatogus kinas“. Daugiau nei dvi savaites, iki spalio 29 d., truksiantis festivalis žiūrovams pasiūlys ne tik apie 50 rinktinių filmų iš viso pasaulio, bet ir nepatogių, todėl dar įdomesnių juos lydinčių renginių ir net išplėstinės realybės patirčių. Šiemet dėl geriausiųjų titulo varžysis daugiau nei įprasta festivalio filmų – „Nepatogus kinas“ įvedė naujovę ir pristato net keturias konkursines programas.

Daugiau skaitykite: www.nepatoguskinas.lt

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110

Leave a Reply