fbpx

Naujienos

#SohoVilnius

Yes! Yes! Yes! Dramatica is back!

Funnier, sexier and crazier than over a nonexistent summer ago! Now, as our “hot” summer has cooled down, we are ready to reopen our doors and  introduce you to another selection of Europe’s hottest, most unique and glamorous drag talent!

Daugiau
#SohoVilnius

TV3 žinios: SOHO gina savo teisę į buvimą

M.Pakalnis: „jeigu kažkokia gamyklą teršia orą, gamykla turi susimontuoti oro filtrus“ , suprantame, kad vyr. architekto skyrius taip pat išduotų leidimą butus įsirengti ir virš gamyklos?

Daugiau
#SohoVilnius

DRAMATICA | The Queens of Europe

Get ready to enjoy full course European drag cuisine. A delicious and diverse selection of the greatest drag shows, will fulfill everyone’s needs and taste.

Daugiau
#SohoVilnius

2022.05.19 DRAMATICA | The Queens of Europe

Sveiki atvykę į Dramatica pasaulį,
Kviečiame atverti itin spalvingos europietiškos drag virtuvės duris. Gardi ir įvairi geriausių drag pasirodymų selekcija patenkins kiekvieno poreikius ir skonius. Iškart keliaukime prie pagrindinių patiekalų, na o pabaigai leiskime išsilieti ir tam vienam kitam puodeliui arbatos.

Daugiau
#SohoVilnius

„Soho“ istorijoje nusižengę valdininkai slepiami po devyniais užraktais

Gyvenamųjų butų įrengimą ir dalies pastato paskirties keitimą iš administracinės į gyvenamąją laimino Vilniaus miesto savivaldybės tarnautojai. Aiškėja, kad tai jie darė kartais nepaisydami įstatymų – portalui jarmo.net pavyko išsiaiškinti, kad dėl procesinių pažeidimų kai kuriems skirtos tarnybinės nuobaudos, viena tarnautojų jau nebedirba.

Daugiau
#SohoVilnius

Erica Jennings: su laisve ir demokratija ateina ir atsakomybė

Šį penktadienį vienas ryškiausių sostinės naktinių klubų „Soho“ ketina švęsti penkiolikos metų jubiliejų. Ta proga į populiariausią Lietuvoje LGBT klubą sugrįžta ir kultinis NO DJ’s ir Erikos Jennings duetas, kurio dėka daugybė atlikėjų ir grupių hitai kovo 25 dieną scenoje persipins nenuspėjamomis melodijų gijomis. Dar iki koncerto kalbamės su šio dueto vokaliste Erica.

Daugiau
#SohoVilnius

Keturiolika metų SOHO klubas niekam netrukdė – iki šiol

Istoriją kurią paviešino 15min.lt ir kuri dabar plačiai aptarinėjama bendruomenės socialiniuose tinkluose trunka jau trečius metus. SOHO klubas teisiniu keliu bandė ir bando apsaugoti savo teisę į buvimą. Valstybinėms įstaigoms atsakingoms už statybų priežiūrą bei leidimų išdavimą nereaguojant į pranešimus ir prašymus buvome priversti kreiptis į teismą.

Daugiau