fbpx

TV3 žinios: SOHO gina savo teisę į buvimą

Liepos 24 d. „TV3 žinių“ reportaže pasakojama apie nuo 2019 metų besivelkančią „SOHO“ istoriją – istoriją kurioje klubas atsidūrė dėl Vilniaus miesto savivaldybės ir Nacionalinio Visuomenės Sveikatos Centro (NVSC) neatsakingų darbuotojų veiksmų, tačiau valstybinės įstaigos ir toliau bando teigti kad jų padarytos klaidos yra „SOHO“ klubo problema.

Vyriausiasis Vilniaus miesto architektas net ir žinodamas, kad savivaldybės antikorupcijos skyrius atlikęs tyrimą nubaudė atsakingus jo skyriaus tarnautojus dėl butų projekto ir toliau ginasi, kad jo vadovaujamame skyriuje yra viskas gerai. Mindaugo Pakalnio išsakytą analogiją: „jeigu kažkokia gamykla teršia orą, gamykla turi susimontuoti oro filtrus“ reiketų suprasti, jog vyr. architekto skyrius taip pat išduotų leidimą butus įsirengti ir virš gamyklos?

 

Reportaže taip pat pasisakė ir vienas iš butų savininkų Edvinas Kaminskas: „Jeigu viskas legaliai buvo padaryta ir tam leista, reiškia tam buvo pagrindo“.
Pabrėšime, jog E.Kaminskas yra vienas iš butų statytojų ir vieno iš UAB „Tavela“ akcininko bendrapavardis, tad šį komentarą leiskime vertinti visuomenei. Už legalius veiksmus nuobaudų juk niekas neskiria…

Statybos inspekcijos išvada

Dar kartą pasikartosime, kad NVSC pritariant ir Vilniaus miesto Savivaldybei išduodant leidimą butams įsirengti virš naktinio klubo buvo pažeisti įstatymai ir galiojančio normos – apie tai plačiau jau rašėme:

 

Keturiolika metų SOHO klubas niekam netrukdė – iki šiol
„Soho“ istorijoje nusižengę valdininkai slepiami po devyniais užraktais
Nacionalinis Visuomenės Sveikatos Centras (NVSC): “Netrukdykite gyventojams kuriems mes patys leidome apsigyventi virš SOHO klubo”

Share your love
#SohoVilnius
#SohoVilnius
Articles: 110